pátek 13. ledna 2012

Pátek 13.1

                Vím že dlouho nic nepřidávám ale jak už jsem psala ve škole je toho moc.... A co vy, jak se máte?
A jak věříte na pátek 13. že se dějou samý divný věci? Já na to celkem věřím tak proto jsme u mě dneska s kámoškama naplánovaly přespání. =P Zatím je to celkem o.k, zachvilku se nám dodělá pizza a uděláme si MEJDAN =D Potom vám sem přidám nějaké fotky abyste věděli jak to probíhalo...

A tady jsou fotky mých nejlepších kámošek

Elíšek =)*

Lucinka =)*

Mám je ze všech nejradši ♥
     

Žádné komentáře:

Okomentovat