A jak věříte na pátek 13. že se dějou samý divný věci? Já na to celkem věřím tak proto jsme u mě dneska s kámoškama naplánovaly přespání. =P Zatím je to celkem o.k, zachvilku se nám dodělá pizza a uděláme si MEJDAN =D Potom vám sem přidám nějaké fotky abyste věděli jak to probíhalo...
A tady jsou fotky mých nejlepších kámošek
Elíšek =)*
Lucinka =)*
Mám je ze všech nejradši ♥


Žádné komentáře:
Okomentovat