sobota 14. ledna 2012

Dneska bez nadpisu

                     Včera jsem psala že přidám nějaké fotky ale nepřidám protože se mi vybil foťák ale bylo to fajn ♥
Jinak jsem dneska byla celej den doma ale měli jsme jet s rodiči nakupovat věci na lyžák ale mamce se uďálo špatně takže to nevyšlo..A co jste dělali vy? Zejtra asi nic nepřidám protože se budu muset učit.. Už zase =// Ale musím si ještě trochu zlepšit známku ze zemáku abych neměla trojku.. A co vychází vám v pololetí? =P
                      No tak to je asi všechno ale ještě vám sem přidám aspoň nějaké fotky

Protože jsme pořád spolu 




Protože když jsme spolu tak hrozně kravíme =P*


Ta fotka se mi nehorázně líbí

Trošku starší ;)

Prostě oni ♥_♥

Žádné komentáře:

Okomentovat