Ahoj,omlouvám se za neaktivitu,ale ve škole toho mám moc.A jak to jde ve škole vám?
Dneska jsme o výchově ke zdraví psali test,a myslím,že to dopadlo docela dobře...:) A taky jsme psali Pythágoriádu a...Nevim no..:D a ještě sem dám pár fotek z dneška. Fotily jsme se s Miškou a Miškou :D♥ až budou upravený, dám sem všechny.
Žádné komentáře:
Okomentovat