V prvním článku jsem psala že v blogu bude také něco o mě, tak tady to je....
Jmenuju se Lucy, je mi 13 let. Bydlím v okolí Prahy-v takový prdeli =D...Mám ráda růžovou barvu, vím že si teť všichni budete myslet že jsem barbie, ale nejsem!Mam obarvenou hlavu, moje přírodní barva byla světle hnědá chtěla jsem blonďatý melíry, ale nějak se to nepovedlo a vznikla s toho celá hlava. Líbí se mi hlavně scene styl, ale neoblíkám se jako oni, nečešu se jako oni. Doma mam takový tři malý roztomilý křečíky a asi k nim brzy přibude zakrslý králíček, chtěla jsem psa, ale jelikož bydlím v paneláku tak to neni asi nejlepší nápad.Vlastně jsem ani blog mít nechtěla ale donutili mě k tomu kámošky =P...No jo no co se dá dělat.
A abyste věděly kdo tohle všechno píše a psát bude tady máte moje foto =)
Vím že nejsem krásná ani dokonalá ale co se dá dělat! =P

Žádné komentáře:
Okomentovat